כל ההודעות


"השיח הציבורי והתאטרון – האמן כאזרח"

 

עידכון אחרון ( Thursday, 12 November 2009 )
המשך קריאה...
 
פרופ' גרץ מקבלת פרס ברנר לספרות

 

 

עידכון אחרון ( Wednesday, 23 December 2009 )
המשך קריאה...
 
ד"ר עדי אפעל נבחרה להיות חברה בפורום הצעירים במדעי הרוח והחברה של האקדמיה הלאומית הישראלית למדעים

 

 

עידכון אחרון ( Thursday, 24 December 2009 )
המשך קריאה...
 
מעבדה לעיצוב אדריכלי
עידכון אחרון ( Thursday, 18 February 2010 )
המשך קריאה...
 
רטרוספקטיבה לחוג לקולנוע וטלוויזיה בFIPA

 

 

עידכון אחרון ( Sunday, 24 January 2010 )
המשך קריאה...
 
הכינוס לקראת הקמת מעבדה דיגיטלית בביה"ס לאדריכלות
עידכון אחרון ( Sunday, 27 June 2010 )
המשך קריאה...
 
פרס שפילמן לצילום למיכל היימן
עידכון אחרון ( Thursday, 02 September 2010 )
המשך קריאה...
 
הפקולטה מברכת מצטייני תואר שני
עידכון אחרון ( Tuesday, 04 May 2010 )
המשך קריאה...
 
הפקולטה מברכת מצטייני תואר ראשון
עידכון אחרון ( Tuesday, 04 May 2010 )
המשך קריאה...
 
אמנים-אזרחים בקהילה
עידכון אחרון ( Monday, 28 June 2010 )
המשך קריאה...
 
'פאם פאטאל' מחזמר מאת סטודנט
עידכון אחרון ( Thursday, 12 August 2010 )
המשך קריאה...
 
Greg Lynn at the Azrieli School of Architecture
עידכון אחרון ( Sunday, 07 November 2010 )
המשך קריאה...
 
<< התחלה < קודם 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 הבא > סוף >>

תוצאות 61 - 72 מ 164
© 2017 הפקולטה לאמנויות